[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 696: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 696: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 696: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4762: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
МАКЕДОНСКИ СТРИП ФОРУМ - View topic - Програм за снимање од комп.
It is currently 09 Feb 2023, 02:47Reply to topic  [ 5 posts ] 
Програм за снимање од комп. 
Author Message
Зен Мастер Форумџија
User avatar

Joined: 23 Jan 2009, 08:13
Posts: 15550
Location: Skopje, Macedonia
::
Reply with quote
Барам програмче за снимање на видео од компјутер, со звук како коментар
Camtasia ми го спомнаа до сега, дали некој има искуство?
или некој сличен програм дали знаете?

фала однапред

_________________
Ова погоре напишаното е мое мислење и јас стојам позади него!


01 Nov 2013, 10:57
Profile YIM WWW
Зен Мастер Форумџија
User avatar

Joined: 23 Jan 2009, 08:13
Posts: 15550
Location: Skopje, Macedonia
::
Reply with quote
ако некој снимал до сеа, нека каже дали некој од овие програми на листава е добар

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_sc ... g_software

_________________
Ова погоре напишаното е мое мислење и јас стојам позади него!


01 Nov 2013, 11:02
Profile YIM WWW
Надежен Луд Научник
User avatar

Joined: 24 Jan 2009, 15:41
Posts: 167
Reply with quote
Camtasia ти е солидна алатка за то шо ти треба. Имаше можност да ја зачува снимката во повеќе формати, а не сум сигурен дали можеше и поединечно да ги зачува звукот и сликата.

_________________
црко је форум!


01 Nov 2013, 16:12
Profile
Зен Мастер Форумџија
User avatar

Joined: 23 Jan 2009, 02:23
Posts: 21535
Location: Битола!
Reply with quote
TOp e camtasia....ako ima nekoj so krak neka sherni.....

_________________
ејм фор д бушес!


01 Nov 2013, 17:04
Profile WWW
Зен Мастер Форумџија
User avatar

Joined: 23 Jan 2009, 08:13
Posts: 15550
Location: Skopje, Macedonia
::
Reply with quote

_________________
Ова погоре напишаното е мое мислење и јас стојам позади него!


03 Nov 2013, 19:38
Profile YIM WWW
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 5 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Jump to:  
cron